• شنبه - ۵ شنبه9 صبح - 9بعد از ظهر
 • تلفن تماس
  041-33363791_92
 • خ امام - نرسیده به چهارراه آبرسان - ساختمان ونک طبقه دوم

مدیریت

 • مدیریت

  مدیریت

  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

ایرج محمدپور در سال ۶۴ در یک خانواده اصیل با علایق مذهبی و متعهد در شهرستان تبریز چشم به دنیا گشود. پدرش از خادمین بی منت میهن اسلامی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بود. لذا به توصیه و سفارش پدر با مدرک تحصیلی دیپلم تجربی از مدرسه دبیرستان شهید رضایی تبریز و حین خدمت سربازی در خدمت سبز پوشان نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت.

چنانچه پیشتر گفته شد، روحیه نظامی گری با علایق و مسیری که در پیش رو داشت اندکی سازگاری نداشت، در همین راستا بر این شد که در سنگری دیگر و در جهت خدمت به خلق الله قدم بردارد.

روحیه عدالت طبعی و دفاع از مظلومان در برابر ظالم وی را وارد وادی حقوق در دانشگاه آزاد تبریز کرد و پس از گذراندن مراحل تحصیل با استعانت از حقیقت مطلق و گفتن لبیک به پیشگاه مظهر حق و عدالت حضرت امیر (ع)، موسسه حقوقی حامیان عدالت را در سال ۹۴ بنیان نهاد تا با کمک همرزمانش این بار در سنگر دفاع از حریم حق و مسلح به سلاح ایمان، دانش و تخصص بتواند گامی در جهت دفاع از کرامت و بسط عدالت در اجتماع اسلامی ایرانی بردارد.

 

 

 

– آقای محمد پور لطفاً در مورد اهم فعالیت‌های موسسه حقوقی و داوری حامیان عدالت توضیحاتی مبذول فرمایید

موسسه حقوقی و داوری حامیان عدالت حقوق سهند، کار اصلی خود را از اوایل سال ۱۳۹۴ به شیوه‌ای کاملاً تخصصی و حرفه‌ای برای اولین بار در شمالغرب کشور با عنوان طرح وکیل خانواده و با کمترین هزینه و همکاری مجرب‌ترین وکلا و کارشناسان و داوران مطرح شروع کرد و به موفقیتهای پر شماری دست یافت. در طی این مدت چندین قرارداد مهم حقوقی با شرکت‌ها، اتحادیه‌ها و کارخانجات استانی منعقد نموده و در کنار آن به صورت انفرادی با عموم همشهریان در راستای پیگیری پرونده‌های کیفری و حقوقی اقدام به انعقاد قرارداد و حصول نتیجه گشته است. موسسه حقوقی و داوری حامیان عدالت با همکاری ۲۵ وکیل خبره و متعهد و ۲۰ کارشناس و داور در زمینه‌های حقوقی و کیفری به صورت کاملاً تخصصی به صورتی که در هر پرونده‌ای به وکیل متخصص خود در آن زمینه مثلاً پرونده چک یا خانواده یا اراضی و املاک و … ارجاع می‌شود و صرف نظر از محدودیت مکانی و جغرافیایی در هر شهر و استانی از کشور عزیزمان پیگیری پرونده‌های حقوقی و کیفری را قبول می‌کند.

 

– طرح وکیل خانواده به چه صورت انجام میگیرد

طرح وکیل خانواده به این صورت است که هر یک از اشخاص حقیقی و حقوقی با مراجعه به دفتر مرکزی موسسه یا سایر شعبات پس از ثبت نام و اخذ کد عضویت دفترچه ای (دفتر چه وکیل خانواده) را اخذ مینماید و در راستای این عضویت موسسه تعهداتی به مدت یک سال به اعضاء محترم قبول و اقدام به خدمت رسانی مینماید

 1. مشاوره کاملا رایگان به شخص عضو شده و خانواده تحت تکلف ایشان
 2. قبول وکالت و ارجاع به وکیل پایه یک دادگستری با ۵۰٪ تخفیف
 3. حضور کارشناس در محل انعقاد قرارداد به صورت رایگان و …

– در مورد پرونده هایی که در این مدت در این موسسه تشکیل شده توضیحاتی را بیان فرمایید

موسسه حقوقی حامیان عدالت در ۶ ماه دوم سال ۹۴ ، دویست و هشتاد و پنج پرونده حقوقی و کیفری پذیرش و به وکلاء محترم ارجاع داده است که در این راستا تعداد ۹۵ پرونده با ارجاع به داوری و بدون طرح دعوی منجر به نتیجه گشته است و تعداد ۱۴۵ پرونده پس از طرح دعوی منجر به رای و مختومه شدن پرونده گردیده است . الباقی پرونده ها در شعبات دادگستری در حال رسیدگی میباشد.

« دست در دست هم داده ایم تا حامیان عدالت باشیم »